Chci pomoci

Jak na to?

V ČR je pro organizaci

Mary's Meals Česká republika z. s.

marysmeals.cz

zřízen bankovní účet pro platbu v Kč:

Bankovní účet u Komerční banky

4410277/0100

K tomu, aby byly finanční prostředky použity pro ZŠ  v Namwiri, je třeba uvést správný variabilní symbol:

Variabilní symbol pro "naši" ZŠ v Namwiri

520180520

Více o platbě na marysmeals.cz/darujte

2,80 Kč

1 DEN

Pouhých 1,90 Kč stačí na to, aby se dítě v Namwiri nasytilo na celý školní den.

1 MĚSÍC

Za 55 Kč si v naší zemi sotva koupíme svačinu. Dítě v ZŠ Namwiri sytí tato částka celý školní měsíc.

1 ROK

Jedno dítě celý rok s plným bříškem...

PŘÍMO K DĚTEM

Mary's Meals je nízkonákladovou charitativní organizací opírající se o síť dobrovolníků.

100% darů vybraných v ČR jde přímo na dobročinné aktivity. Provoz české pobočky je hrazen ze soukromých zdroj.

Pravidelnost

Naše pomoc má tím větší význam, čím více se na ni mohou v Namwiri spolehnout. Posílejte proto, prosíme, své příspěvky pravidelně - např. 100 Kč měsíčně trvalým příkazem (při této částce přispíváte trvale na stravu tří dětí).

TIP 1: Potvrzení o daru

Potřebujete-li pro účely daní potvrzení o daru, napište na vedení organizace Mary's Meals v ČR:   info@marysmeals.cz

TIP 2: Baťůžkový projekt

Chcete-li s minimálními náklady zapojit své děti, vyzkoušejte baťůžkový projekt - české dítě nachystá a vybaví základními školními potřebami svůj starý školní baťoh pro dítě v Malawi: batuzkovyprojekt.cz.

Podporované školy posílají pravidelně 1krát za rok zprávy o průběhu podpory organizace Mary's Meals u nich ve škole. Ty budeme pravidelně zveřejňovat na tomto webu. Dále zde bude měsíčně aktualizováno, jaká částka byla připsána pro ZŠ v Namwiri na výše uvedený účet.

Děkujeme!